TEKNOFEST 2021 - Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası
Loading...

TEKNOFEST 2021

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı yürütücülüğünde gerçekleştirilen dünyanın en büyük havacılık, uzay ve teknoloji festivali olan TEKNOFEST, bu yıl 21-26 Eylül 2021 tarihleri arasında İstanbul Atatürk Havalimanı’nda düzenlenecektir.

“Coşku, Heyecan, Mücadele” temasıyla bu sene 4’üncüsü gerçekleştirilecek TEKNOFEST 2021’de heyecan yüklü 35 farklı kategorideki teknoloji yarışmaları, hava gösterileri, dikey rüzgâr tüneli, planetaryum, simülasyon deneyim alanları, bilim atölyeleri, fuar etkinlik alanları ve çeşitli aktiviteler meraklılarıyla buluşacaktır. Festivalde yer alacak Bakanlık stant alanımızda ise, bağlı ve ilgili kurum ve kuruluşlarımızın da katılımı ile festival ziyaretçilerine Bakanlık faaliyetleri tanıtılacaktır.

Festival tüm pandemi önlemleri alınarak ziyaretçilere açık olarak gerçekleştirilecek olup ziyaretçilerin TEKNOFEST 2021 Covid-19 pandemi bilgilendirmesinin yapıldığı http://www.istanbul.gov.tr/teknofest-2021-covid-19-pandemi-bilgilendirmesi adresinde belirtilen pandemi şartlarını taşıyor olmaları gerekmektedir.

TEKNOFEST 2021 etkinliğine katılım sağlamak için https://t3kys.com/tr/teknofest/visitor/apply/ linki üzerinden TEKNOFEST 2021 Ziyaretçi Kayıt Formu doldurulması gerekmektedir.

21-26-eylul-2021-festival-takvimi.pdf