Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri - Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası
Loading...

Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri

T.C. Ticaret Bakanlığı, TOBB ve TİM ve koordinasyonunda, Ege İhracatçı Birlikleri (EİB) ev sahipliğinde ekte yer alan program çerçevesinde 21-22 Eylül 2021 tarihleri 14:00 – 16:00 saatleri arasında “Dış Ticaret Bilgilendirme Seminerleri” gerçekleştirilecektir.

Online olarak gerçekleşecek seminere katılım ücretsiz olup; seminere katılmak isteyen üyelerimizin 20 Eylül 2021 günü mesai bitiş saatine kadar http://eib.li/9A811 adresinden kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Seminer bitiminde katılımcılara “Katılım Belgesi” verilecektir.

Seminerlere katılımınız hem Ticaret Bakanlığı tarafından sağlanan Devlet Yardımları, Ticaret Bakanlığının güncel online hizmetleri ve günümüz dış ticaretinin en önemli konularında deneyimli uzmanların sunumlarını izleme, bu konularda bilgilerinizi geliştirme ve uygulamada karşılaşılan sorunlara yanıt alma olanağı bulacak olmanız hem de mevcut ihracatınızın geliştirilmesi, yurt dışı pazarlardaki rekabet gücünüzün artırılması ve yeni pazarlara açılımınız açısından önem arz etmektedir.

Kayıt yaptıran üyelerimizin mail adreslerine 20 Eylül 2021 tarihinde katılım linki gönderilecektir.

dis-ticaret-bilgilendirme-semineri-taslak-programi_2.pdf
Değerlendirme Formu